Bezpieczne grillowanie – promocja

Specjalnie na rozpoczynający się sezon grillowy skomponowaliśmy dla państwa zestaw preparatów, które pomogą przywrócić czystość do waszego miejsca na grilla. Niedomyty ruszt? Krzesła były wystawione na deszcz? Chodnik ubrudził się czymś, czego nie da się spłukać wodą? Zapraszamy do poznania zestawu „bezpieczne grillowanie”.

zestaw bezpieczne grillowanie

Zestaw „bezpieczne grillowanie” zawiera:

preparat do czyszczenia rusztu grilla Sotin 250 1 l

płyn do szybkiego usuwania tłustego brudu Sotin US2000 1 l

środek do czyszczenia płytek brukowych i z gresu, usuwa tłuste plamy  Forlux PGK 14 5 l

Dlaczego te produkty? Sotin 250 usuwa osady smoliste oraz rozpuszcza tłuszcz i inne zabrudzenia. Sotin US2000 to super silny środek czyszczący, nadający się do mebli kuchennych (ale nie powierzchni mających styczność z żywnością!). Forlux PGK 14 to środek do czyszczenia kostki brukowej.

9 myśli nt. „Bezpieczne grillowanie – promocja

 1. Najchętniej używałabym SOTIN 250, środek do czyszczenia grilla.
  Grilla zabieramy ze sobą w teren. Wystudzony pakujemy i dopiero w domu odbywa się jego porządne szorowanie. Niestety tłuszcz i okopcenia nie chca tak łatwo znikać.

 2. Najbardziej podoba mi się plyn do szybkiego usuwania tlustego brudu, swietna sprawa podczas grillowania na działce gdzie co chwila coś kapnie… 🙂

 3. Z zaprezentowanych tutaj produktow najbardziej podoba mi się Płyn do szybkiego usuwania tłuszczu. Podczas grilla, wiadomo, że z mięska lubi spłynąć tluszcz, czasem keczup czy majonez. Ten produkt z pewnością pozwoli na szybkie usunięcie plamy 🙂

 4. Najbardziej spodobał mi się preparat do czyszczenia rusztu grilla Sotin 250 ,ponieważ z tym zawsze mam najgorszy problem ,zawsze muszę szorowac przy czym wszystko jest brudne łącznie zemną.Sotin 250 środek extra

 5. Przypalony tłuszcz na ruszcie z grilla jest bardzo trudny do usunięcia. Nie wystarczy zwykły Ludwik czy inny płyn do naczyń. Takie zabrudzenia wymagają poza specjalnymi środkami również sporo pracy i wysiłku.Aby uniknąć w przyszłości częstego czyszczenia rusztu grilla używaj regularnie preparat do czyszczenia rusztu grilla Sotin 250 1 l.Polecam!!!

 6. Wszystkie te preparaty są przydatne gdy ma się domek lub działkę. Często kostka brukowa na moim tarasie jest brudna ze spadających kropel tłuszczu więc mogłabym je umyć bez problemu. Ruszt z grula dobrze wiemy jak trudno zmyć te preparaty są idealne.

 7. Wszystkie bym do siebie zaprosiła, każdy w czymś mnie wyręczyły , bo wiadomo , coś tłustego trzeba zmyć np. to taki super prearat do usuwania tłuszczu , wiadomo to gdy griilujemy , pieczemy to ten tłuszcz to tam to tu , aż trudno się go pozbyć , więc na ratunek preparat SOTIN 250 .Dzięki niemu , u mnie błysk, na cacy , tłuszczu się dojrzy , a ja nie drapaka żeby go się pozbyć , lecz właśnie tylko po niego, gdy jestem w potrzebie tj. pozbyć się tego tłuszczu 🙂

 8. Smakowity grill? Wszystko super, ale jak doczyscić zakończony ruszt? I tu z pomocą przychodzi preparat Sotin 250. Od dzisiaj to niezastąpiony produkt, który musi posiadać zawodowy dzialkowiec organizujacy co weekend grilla dla rodziny i znajomych – czyli dla mnie;)

 9. Produkty są naprawdę rewelacyjne, bowiem posiadają olbrzymią moc czyszczącą. Mnie najbardziej przekonał Sotin US 2000 do usuwania tłustego brudu. Nie mam grilla, więc bardziej jestem zainteresowana właśnie tym produktem. W dużym i małym domostwie mamy do czynienia z tłustym brudem; głównie w okolicy kuchni: kuchenki, palniki, płytki przy kuchence, okap i wiszące wyżej szafki. W zasadzie tłuszcz rozprzestrzenia się na całą kuchnię i opanowuje pozostałe przestrzenie. Jest trudny do pokonania, zwłaszcza gdy połączy swoje siły z kurzem. Sotin US 2000 mógłby sobie z tym wszystkim szybko poradzić.
  Dzięki takiej sile sprzątanie kuchni nie byłoby aż tak szybkie i dokładne (więc skuteczne ☺).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.