KONKURS – preparaty czyszczące FORLUX

FORLUX – polska firma produkująca profesjonalne preparaty czyszczące.

Macie teraz okazję wypróbować za siedem produktów, nagrodą bowiem jest zestaw koncentratów tej firmy. Preparaty czyszczące Forlux stosuje się rozcieńczone, w wyjątkowych przypadkach można też użyć bezpośrednio na plamy koncentratu.

Pisaliśmy już o stosowaniu koncentratów firmy Forlux w artykule „Koncentraty firmy Forlux”. Może cię także zapoznać z opiniami użytkowników, które umieszczamy w artykule „Forlux opinie użytkowników”.

Nagroda składa się z siedmiu produktów o pojemności 250 ml:

 • GRUNTOWNE MYCIE NAGROBKÓW ZGN14 – preparat może być stosowany do mycia kamienia naturalnego i sztucznego, marmuru, gresu (schody, tarasy)
 • ZC07 – preparat uniwersalny, do mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni
 • LEMON PCD10 – preparat uniwersalny, zasadowy. nadajesię do mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni odpornych na działanie zasad (podłogi, blaty,  plastikowe meble ogrodowe, kafelki, gresy i kamienie). Cytrynowy zapach odstrasza insekty.
 • SC01 – koncentrat do mycia sanitariatów, pH 1
 • PG14 DO GRUNTOWNEGO MYCIA PODŁÓG – zasadowy preparat w formie koncentratu przeznaczony do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni, odpornych na działanie zasad (gresy, płytki, PCV)
 • ZC08 ORANGE – preparat stworzony na bazie olejku pomarańczowego, który jest naturalnym środkiem czyszczącym. Usuwa śledy po długopicie, pisaku, tuszu.
 • PC08 – preparat przeznaczony do mycia wszystkich podłóg z wyjątkiem surowego drewna.

Aby brać udział w konkursie należy w komentarzach napisać który w wyżej wymienionych produktów przyda się w Twoim gospodarstwie domowym najbardziej i dlaczego.

Konkurs będzie trwał do końca marca 2018 roku. Nagrodę wyślemy kurierem InPost lub Pocztą Polską, nie wysyłamy za granicę.

Laureat zostanie powiadomiony mailowo, wyniki zostaną umieszczone w komentarzach.

preparaty czyszczącepreparaty czyszczącepreparaty czyszczące

 

 

34 myśli nt. „KONKURS – preparaty czyszczące FORLUX

 1. Najbardziej w moim domu przydałby się produkt PG14 DO GRUNTOWNEGO MYCIA PODŁÓG. W kuchni na podłodze mam bardzo jasny gres a z racji z tego, że mam dużego psa, który sam sobie otwiera drzwi wszędzie jest naciapane. Bardzo trudno z racji struktury płytek doprowadzić podłogę do idealnej czystości. Taki produkt bardzo ułatwił by nam życie. Ktoś może sobie pomyśleć, ze dlaczego pozwalam mojemu psiakowi być w domu, więc odpowiadam, że go kocham i jest częścią naszej rodziny.

 2. Wodę mamy twardą. Walka z kamieniem to codzienność. Z tego powodu chciałabym wypróbować SC01 – koncentrat do mycia sanitariatów, pH 1.

 3. Idealny preparat dla mojego domu… do czyszczenia ZCO8 Orange.. dlaczego akurat ten preparat? Odpowiedzi jest bardzo prosta… moja wnuczka jest wyjątkowo zdolna.. uwielbia pisać długopisem… malować mazakami… tylko szkoda że po ścianach i po kanapie… Ech… ciężko jest później usunąć te graficzne dzieła sztuki.

 4. ZC08 ORANGE

  Leśniczówka pośród karkonoskiej głuszy, skryta pod puchową, śnieżną pierzyną. Zapach lasu sosnowego unoszący się w powietrzu. Łuna bijąca od kominka ogrzewającego chatę. ZC08 ORANGE i ją! Porządki idealne!

 5. ZC08 ORANGE – Ten preparat zdecydowanie by mi się przydał w domku. Jestem mamą dwójki małych urwisów. Czyszczenie śladów po długopisach, mazakach czy kredkach to u nas codzienność. Ten środek, by nam to ulatwił i byłabym pewno, że jest bezpieczny dla moich synów.

 6. Chętnie skorzystałabym z produktu PG14 DO GRUNTOWNEGO MYCIA PODŁÓG, ponieważ zbliża się wiosna i czeka mnie sprzątanie balkonów. Ten środek na pewno ułatwiłby mi pracę, ponadto wykorzystałabym go do mycia płytek w mieszkaniu, bo nic się tak często nie brudzi jak podłoga.
  Poza tym bardzo lubię dbać o swój dom, bo wiem że do czystego i pachnącego domu chce się wracać. Mój dom to dom otwarty i chcę żeby wszyscy mieli z nim związane piękne wspomnienia. 🙂

 7. W moim domu najbardziej przydałby się ZC08 ORANGE , ponieważ przy trójce dzieci ślady po długopisach i mazakach są wszędzie , nawet na panelach .Bardzo trudno jest usunąć ze ścian tusz i inne zabrudzenia. Mam nadzieję ,że preparat spełniłby oczekiwania .Zresztą pewnie wszystkie środki przydałyby się przy licznej rodzince .

 8. Preparat PG14.Mam duze mieszkanie,duzo domownikow i duzo znajomych :)Plus jedna kocia duszyczka :)Preparat do mycia podlog.Duza ilosc wszelakich istot rowna sie duza ilosc mycia podlog.Slady z butow,ciapyna panelach,na podlodze.:)Wszedzie.Balkon wymaga grunownego wyszorowania:)Taki pomocnik bardzo potrzebny 🙂

 9. Najbardziej przyda mi się PG14 DO GRUNTOWNEGO MYCIA PODŁÓG ponieważ jesteśmy w trakcie wykańczania wnętrz w naszym nowym domu . A wiadomo najgorzej domyć podłogi zawsze oraz łazienkę… Aby sprawnie nam poszło potrzebuję właśnie tego preparatu !

 10. PG14 do gruntownego mycia podłóg. Mieszkam na parterze, więc do domu wnosi się zawsze coś pod butami, Pomimo sprzątania w niektórych miejscach ciężko doczyścić podłogę zwykłymi płynami. Przydałby się płyn do zadań specjalnych, a takim z opisu wydaje mi się PG 14. Z małym urwisem w domu podłoga musi zawsze lśnić 🙂

 11. ZC08 ORANGE – Ten preparat zdecydowanie by mi się przydał w domku. Przydałby się płyn do zadań specjalnych, a takim z opisu wydaje mi się ZC08 ORANGE ślady po długopisach i mazakach są wszędzie , nawet na panelach .Bardzo trudno jest usunąć ze ścian tusz i inne zabrudzenia. Mam nadzieję ,że preparat spełniłby oczekiwania Mój dom to dom otwarty i chcę żeby wszyscy mieli z nim związane piękne wspomnienia.

 12. Podobają mi się wszystkie preparaty ale najchętniej przetestowałabym Lemon PCD10. Dlaczego? Z powodu wszechstronnego zastosowania. Pracuję w szpitalu i czyszczę różnego rodzaju powierzchnie (blaty, płytki, podłogi..) Gdyby jeden środek ułatwił mi pracę byłabym bardzo zadowolona. Jednocześnie, bardzo zainteresowało mnie to, że pozostawia świeży zapach, który odstrasza „nieproszonych gości” 😀

 13. PG14 DO GRUNTOWNEGO MYCIA PODŁÓG – zasadowy preparat w formie koncentratu przeznaczony do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni, odpornych na działanie zasad (gresy, płytki, PCV) to coś co u mnie przyda się najlepiej. Mamy bardzo twardą wodę a że mieszkam w sąsiedztwie fabryki kamienia więc kurzu i brudu aż nadto, dlatego pomoc w utrzymaniu czystości podłóg się przyda.

 14. ZC08 ORANGE Ten produkt jest idealny do mojego domu .Mam córkę trzy letnia która uwielbia rysować pisać po wszystkim tylko nie po kartkach 🙂 Ślady po kredkach są dosłownie wszędzie meble podłoga ściany ubranka .Niestety zwykłe środki nie dają rezultatów .Ciekawe czy ZC08 ORANGE poradzi sobie z tymi zabrudzeniami ?

 15. LEMON PCD10 – jako ze dom jest w ciaglym remoncie ciężko utrzymac porządek zwlaszcza na podlogach, ktore wymagają bezustannetgo czyszczenia. W dodafku niemal w kazdym pomieszczeniu podloga jedt pokrytaczym innym-panele, wykladzina, plytki…. Mysle ze ten preparat przyda mi sie najbardziej spośród wymienionych.

 16. ZC08 ORANGE- Ten produkt przyda mi sie najbardziej poniewaz mam male dzieci w domu i zaczelo sie przedszkole. Długopisy mazaki itd. Ciezko to domyc gdziekolwiek. I mam nadzieje ze ten preparat dziala cuda i wszystko zmyje:)

 17. SC01 – koncentrat do mycia sanitariatów, pH 1 bardzo chętnie bym wypróbowała ,ponieważ nieustannie prowadzę walkę z kamieniem i często ją przegrywam więc może ten preparat zadziałał by cudownie i pozbyłabym się łazienkowej zmory.

 18. Zdecydowanie ZC08 ORANGE. Gdy ma się małą plastyczkę w domu, pisaki, tusz i inne malarskie specyfiki są wszędzie.

 19. ZC08 Orange idealnie sprawdziłby sie u mnie w domu ponieważ córeczka często sie zapomina i zamiast malować pisakami po kartce to maluje po rajstopach , bluzce , spodniach itp. Moje środki piorące nie sa s stanie tego wyprać 🙁

 20. LEMON PCD10 – dom na wsi, ale pies niewychodzący. Tu kałuża, a tam gorzej… zbliża się wiosna więc lokatorów przybędzie w postaci owadów i innych nieproszonych gości. Na wiosnę, planujemy jeść w ogrodzie, więc meble ogrodowe wypadałoby dobrym środkiem potraktować, aby posłużyły jeszcze kilka sezonów. Blaty wiecznie czymś pomazane: a to pajda z dżemem spadła, a to olej się wylał, a to „długopisem wyjechałem poza linię” itd… Ehhh, no tylko Lemon PCD10 pomoże 🙂

 21. Chyba wszystkie produkty znalazłyby zastosowanie w moim domu, zwłaszcza, że zbliża się wiosna i wiosenne porządki. Dom uporządkować, taras wyszorować, odświeżyć meble ogrodowe… Jednak moją szczególną uwagę przykuł ZC08 ORANGE, zwłaszcza, że ostatnio to z takimi brudami borykam się najczęściej.
  Dumna byłam jak paw, gdy moja 3letnia córka zaczęła pisać swoje pierwsze literki. I dopóki wszystko odbywało się na kartkach, albo rolce specjalnego papieru to było naprawdę cudownie. Od jakiegoś czasu jednak papier to za mało i tym sposobem mam popisany blat i nogi od stołu, fronty szafek w kuchni i kilka innych rzeczy w mieszkaniu, o których bym nawet nie pomyślała, że można czymkolwiek po nich popisać! Mazaki i markery pochowane, córka już dysponuje tylko kredkami, ale porządek z dotychczasowymi dziełami zrobić trzeba… 🙂

 22. Nieczyste mam sumienie,
  Me dziecko ma czarny charakterek,
  Mąż ma brudne myśli,
  Czy coś w końcu nas wyczyści?!
  ZC07 – preparat uniwersalny, do mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni
  tu zaradzi i ze wszystkim se poradzi.
  A tak bardziej serio, to wybieram właśnie ten, bo jest wielozadaniowy i pomoże przy każdym zabrudzeniu- i w mieszkaniu i na ogródku i u dziadka, który zapuścił swe mieszkanie i zapowiada się tam duże sprzątanie.

 23. W moim osobistym rankingu preparatów Forlux, na najwyższym podium znalazł się ZC07 – preparat uniwersalny, do mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni. Przede wszystkim za uniwersalność, bo nie trzeba się zastanawiać czy podczas sprzątania czegoś się nie zniszczy, albo nie uzyska się pożądanego efektu. Duży plus ode mnie za neutralne pH. Tym co ostatecznie zadecydowało jest bezpieczeństwo stosowania; skoro może być używany w służbie zdrowia i gastronomii to wszelkie obawy zostają rozwiane.
  Nieco humorystycznie (niestety tylko nieco) i bardziej obrazowo, uzasadnienie ubrałam w rymy.

  Marzyłam, by moja łazienka
  stylowa była i duża,
  lecz teraz to jedna udręka,
  sprzątanie zwyczajnie mnie wkurza.
  Na lustrach są jakieś zacieki,
  podłoga zaś cała jest w plamach,
  na nerwy zażywam już leki,
  to horror, tragedia i dramat.
  Rząd proszków, past, płynów i mleczek
  pod ścianą uroku nie doda,
  że sił mi brakuje nie przeczę,
  wszak przecież nie jestem już młoda.
  Potrzebny jest złoty środek,
  by wrócić łazience mej lśnienie,
  odzyska swą dawną urodę
  i spełni się moje marzenie.

 24. W moim domu na każdy z preparatów Forlux jest zapotrzebowanie. Czytając opinie użytkowników coraz bardziej przekonuję się, że dałabym się „pokroić” za nie! Nie, nie jestem brudasem czy bałaganiarą: właśnie przeprowadziliśmy się do domu, w którym mieszkał pewien „wiekowy” kawaler. Dom duży, pan zapracowany, więc jak się można domyślić, odświeżenie (czytaj: doczyszczenie) wszelkich powierzchni i pomieszczeń jest dla mnie OGROMNYM WYZWANIEM. Wiele czasu i pieniędzy już poświęciłam, efektem swojego sprzątania nikogo nie zachwyciłam. Teraz przechodzę załamanie: czy w ogóle dam radę? Jak ogarnąć się w tym brudzie i bałaganie?
  W moim domu wszelkie preparaty do zadań specjalnych są pożądane, lecz jeśli muszę wskazać jeden, wybieram Preparat czyszczący Forlux ZC07: doskonały do tworzyw sztucznych, czyszczenia mebli oraz powierzchni szklanych. Jest to preparat uniwersalny: zostałby przeze mnie w mig na wszystkich zabrudzeniach przetestowany. Z chęcią wypróbuję go na kafelkach, którymi kuchnia gospodarcza jest aż do przesady„usłana” (nie wspomnę już o ich stanie…). Sprawdzę, jak poradzi sobie z fugami, tłustym nalotem na meblach i tym, co za kuchennymi meblami; czy zaradzi grubej warstwie tłustego kurzu w pomieszczeniach nieużytkowanych latami; czy doczyści stare drzwi, które wyglądają, jakby je ktoś wykopał prosto z ziemi, a także, czy okaże się dla mnie wsparciem, gdy w poświęceniu będę czyścić taras i ganek. O balustradach na balkonie i schodach nie wspomnę: jak widać, nadzieje w ZC07 pokładam ogromne! Niezwykle cenię sobie, że można go stosować codziennie i nie pozostawia charakterystycznie chemicznego zapachu, co, w przypadku, gdy w domu są małe dzieci, ma ogromne znaczenie.
  No cóż… bardzo cieszę się, że w końcu mam swój własny kąt, lecz patrząc na stan, do którego ów pan doprowadził dom, mam ochotę czasami uciec stąd… Potrzebuję solidnego wsparcia w walce z silnym zabrudzeniem, dlatego na preparaty Forlux spoglądam z nadzieją: czy pomogłyby one spełnić moje marzenie?

 25. Czytając opisy produktów, po całym dniu pracy oczy odmawiają mi posłuszeństwa. Najpierw przeczytałam SCO1 – koncentrat do mycia SIUSIAKÓW… po czym -> wróć, popraw, sanitariatów. Co prawda jedno z drugim ma do czynienia… ;D He, być może to już problemy ze wzrokiem, bądź też po prostu przyzwyczajenie do 4 Panów, z którymi dzielę mój dom. Posiadam 3 łazienki, w dwóch oprócz tradycyjnych sedesów – pisuar, a w trzeciej oprócz sedesu-mój prywatny bidet. Z tych oto powodów zdecydowanie wybrałabym SC01.

 26. Produkt ZC08 ORANGE moim zdaniem fakt ze jest naturalnym środkiem przemawia najbardziej i chcialabym się przekonać jak upora sie z najtrudniejszymi wezwaniami jakie mogą przynieść nam dzieciaki oraz same my… przy porannym i nie tylko chaosie.

 27. Najbardziej przydatnym preparatem w moim domu byłby LEMON PCD10, który doprowadziłby do porządku miejsca, w których wkrótce będę spędzać każdą wolną chwilę, czyli balkon oraz ogród 🙂 To właśnie tam będę rankiem spożywała pyszne, zdrowe śniadania, popołudniami piła kawę wraz z bliskim, wieczorami czytała książki, siedząc w ulubionym fotelu z kubkiem herbaty i ciepłym kocykiem. Właśnie dlatego zależy mi, by to miejsce było wyjątkowe – miało swój urok, wyjątkowy klimat, a odwiedzających wprawiało w stan odprężenia. Preparat Forlux co prawda nie zaaranżuje ani balkonu, ani ogrodu, ale zrobi o wiele więcej – nada im świeżość, czystość oraz pozbawi nieproszonych gości w postaci insektów! Dokładnie tego potrzebuję – zarówno ja, domownicy, jak i nasz ogród! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.