Zakładamy klub ambasadorów firmy Sotin.

Zapisywać się do klubu można na naszej stronie na Facebooku. 

Tam też umieściliśmy wszystkie potrzebne informacje. Zapraszamy do wspólnego testowania, recenzowania i wspólnej zabawy.

Do klubu przyjmujemy osoby, które znają już produkty Sotin oraz takie, które dopiero chcą poznać.
Te osoby, które umieściły już gdzieś w internecie (blog, Facebook, Instagram, Twitter, inne) opinię o produkcie, prosimy o umieszczenie linka na naszej stronie na Facebooku z dopiskiem: „chcę należeć do klubu”. Moderatorka grupy wyśle zaproszenie.
Te osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać firmy Sotin powinny:
1. umieścić komentarz pod dowolnym wpisem na naszym blogu chemiadomowa.com/blog
2. link do tego artykułu wkleić pod postem zapraszającym, który znajduje się na Facebooku.
3. czekać na zaproszenie od moderatorki.

UWAGA! Przyjęcie do grupy nie oznacza automatycznej przesyłki z darmowymi produktami. Środki czystości będą otrzymywały aktywne ambasadorki. Aktywność oceniamy wg. własnego uznania.

W przypadku pytań prosimy o kontakt sklep@chemiadomowa.com

12 myśli nt. „Zakładamy klub ambasadorów firmy Sotin.

  1. Dzień dobry, z przyjemnością dołączyłam do klubu. Jestem bardzo zainteresowana działaniem Państwa środków, jednakże najbardziej interesuje mnie „sanitarny środek ogólnego stosowania”. Ponieważ znane jest powiedzenie że jak coś jest do wszystkiego to jest na ogół do niczego, chciałabym się przekonać że jednak ta opinia jest mylna. Mam nadzieję że będzie mi dane wypróbować zarówno ten jak i inne produkty gdyż do tej pory nie miałam okazji poznać Waszej marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.