Koncentraty firmy Forlux

Firma Forlux produkuje czyszczące produkty profesjonalne.  Niektóre z nich są gotowe do użycia a niektóre występują jako koncentraty.

Aby zminimalizować koszty użycia środków chemicznych firma wprowadziła do sprzedaży koncentraty, które przed użyciem należy rozcieńczyć w odpowiednich proporcjach. Odbiorcami najczęściej są firmy sprzątające, hotele, szkoły, szpitale, restauracje.

Formuła taka może nie jest wygodna w gospodarstwie domowym. Niewątpliwą ich zaletą jest niski koszt gotowego płynu oraz fakt, że możemy sobie przygotowywać jego stężenie własnych upodobań. Można też używać tego samego preparatu do dwóch zadań: rozcieńczonego do codziennego mycia i bezpośrednio koncentratu do mycia gruntownego lub usuwania plam.
W dużych firmach i instytucjach, gdzie codziennie myte są duże powierzchnie, pomysł ten sprawdził się doskonale. Szczególnie wtedy, gdy w pomieszczeniu gospodarczym umieszczony zostanie podłączony do wody stacjonarny system dozowania koncentratów

Oprócz dużej oszczędności stosowania chemii czyszczącej, oszczędzany jest także czas pracy pracownika. Produkty nalewa się szybko i łatwo, a dozownik pozwala na automatyczne ustawienie 13 stopni stężenie preparatu.

Napiszcie w komentarzach, co myślicie o takim rozwiązaniu stosowanym w domu? Czy kupujecie koncentraty, czy tylko produkty gotowe do użycia?

Przypominamy, że preparaty te są silnie działające. Przechowywać je należy w miejscu niedostępnym dla dzieci, ZAWSZE ochraniać skórę przed ich bezpośrednim działaniem.

PRZYKŁADOWE KONCENTRATY DOSTĘPNE W „CHEMII DOMOWEJ”

 

FORLUX ZC 07 płyn do codziennego mycia powierzchni

preparaty czyszczące

 

FORLUX ZGN 14 gruntowne mycie nagrobków

FORLUX PG14 do gruntownego mycia podłóg

FORLUX PWW 501 do czyszczenia kostki brukowej

FORLUX PGK 14 do mycia kostki brukowej i chodników

FORLUX PWW 501 do czyszczenia kostki brukowej

FORLUX SAB501 do mycia i dezynfekcji basenów

 

92 myśli nt. „Koncentraty firmy Forlux

 1. Bardzo lubię środki czystości w postaci koncentratów, dzięki nim oszczędzam pieniądze i czas. W formie skoncentrowanej są to środki bardzo silnie działające zazwyczaj i w takiej formie rzadko ich używam. Jednak zdarza się, że po dłuższym czasie robię porządki w miejscu trudno dostępnym i wtedy zdają egzamin na 10 ! Na codzień używam produktów rozcieńczonych, gdyż codzienne sprzątanie nie wymaga aż tak silnie działającej chemii.

 2. Bardzo ciekawe są te produkty, zainteresował mnie do nagrobków.
  Zawsze jest to łatwiejszy i pewny sposób na czysty nagrobek bez myślenia „czym ja to wyczyszczę żeby to miało ręce i nogi” Ogólnie znam kilka produktów i polecam z całego serca. Nie dorówna im żaden inny sklepowy byle jaku produkt.

 3. Uwielbiam właśnie takie środki czystości w postaci koncentratów. Są dużo skuteczniejsze, mniej ich się zużywa a, co za tym idzie oszczędności. Jako, że zbliżają się w listopadzie Święta, gdzie będziemy odwiedzać groby bliskich szczególnie zwrócił moja uwagę środek właśnie do czyszczenia nagrobków.

 4. Zbliża się świeto zmarłych,a więc sprzątanie i czyszczenie nagorbków,z tym upora się FORLUX ZGN 14 gruntowne mycie nagrobków.Dużo praktycznych środków do codziennych porządków domowych i nie tylko,Super stronka,tu mamy wszystko w jednym. Nie dość że praktycznie to i skutecznie z Forlux czystośc lux 🙂

 5. Lubię stosować środki do czyszczenia, mycia, które są bardzo wydajne, tym bardziej koncentraty. Są to produkty stworzone dla mnie! Chętnie bym wypróbowała ich w praktyce! Mam nadzieję, że zdadzą egzamin 🙂 Opinie są zaskakująco bardzo dobre, więc kuszą do ich testowania. Do mnie bardzo przemawiają 🙂

 6. Według mnie to bardzo fajne rozwiązanie. To spora oszczędność pieniędzy. Oraz plusem jest również to, że mogę z koncentratu zrobić taki płyn jaki mi jest potrzebny, słabszy lub mocniejszy. Ja w większości używam już gotowych płynów, ale jeśli tylko znajde w sklepie jakiś interesujący mnie koncentrat to kupuję taki. To duża wygoda.

 7. Najbardziej w używaniu chemii profesjonalnej podoba mi się łatwość sprzątania. Czyli weług zasady PPP. Popsikać, Poczekać, Przepłukać.
  Dlatego kupuję preparaty gotowe do użytku, jestem zbyt leniwa, żeby sobie je przygotowywac w domu.

 8. Forlux to gwarancja czystości bez szorowania. Miałam okazję używać preparatu do czyszczenia fug. Czyszczenie jest poprostu przyjemnością. Skoncentrowany płyn wystarczy tylko rozrobić z wodą w stosunku 1:1, polać fugi, odczekać 30 sekund i zmyć rozpuszczony brud.

 9. Nigdy nie używałam takich specjalistycznych koncentratów. A chętnie wypróbuję . Zwłaszcza do bardzo zabrudzonych płytek w kotłowni czy na tarasie. Muszę przejrzeć ofertę, bo opinie są rewelacyjne.

 10. forlux produkty są według mnie bardzo dobre, wydajne, nie potrzeba dużo preparatu żeby wyczyścić daną powierzchnię.
  napewno w najbliższym czasie będę myśleć o zakupie preparatu do gruntownego mycia podłóg

 11. Koncentraty to genialny wynalazek, można dostosować ilość środka do stopnia zabrudzenia. Z reguły koncentrat ma większą moc, nawet po rozcieńczeniu. Preparaty Forlux, są idealne, przed rozcieńczeniem radzą sobie doskonale z najgorszym brudem, czy to po remoncie, czy w warsztacie samochodowym. Po rozcieńczeniu, doskonale spisują się w codziennych porządkach. Wspaniałe produkty na codzień i od „wielkiego dzwonu”. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

 12. Forlux to gwarancja czystości bez szorowania , koncentraty dają gwarancję czystości i starczają na dłużej — polecam te produkty iż są stworzone z myślą o paniach domu

 13. Chemia domowa w postaci koncentratów to idealne rozwiązane dla dużych powierzchni takich jak sklepy, szpitale, internaty czy szkoły. Niewątpliwy ich plus to więcej za mniej, czyli silnie skoncentrowany płyn, który przed użyciem należy rozcieńczyć. Ogromna zaleta to dużo niższa cena. Czytając opinie, produkty FORLUX doskonale sprawdziły się przy czyszczeniu płytek, podłóg czy nagrobków. Ja osobiście nie miałam okazji wypróbować tego typu produktów, ale chętnie przetestowałabym je w moim domowym zaciszu.

 14. koncentraty to spora oszczędność pieniędzy, oraz fajna sprawa, że moge sama zrobić tak silny płyn do mycia jaki potrzebuję

 15. Jako że codziennie sprzątam i środki czystości są nieodownym elementem przy codziennych pracach domowych często stosuje koncentraty. Pozwalają mi zaoszczędzić finanse z budżetu domowego. Jeszcze nie miałam okazji osobiście sprawdzić skuteczności środków FORLUX mimo wielu pozytywnych opinii

 16. Środki w formie koncentratów są bardzo wydaje i świetnie się sprawdzają nie miałam okazji wypróbować tych opisanych powyżej więc chętnie bym sprawdziła co potrafią

 17. Zdecydowanie polecam koncentraty !
  To ja decyduję jak silnego środka potrzebuję . Czy jest to powierzchnia wymagająca tylko lekkiego odświeżenia, czy zanosi się na porządne szorowanie.

 18. Bardzo chętnie korzystam ze skoncentrowanych środków czystości, zajmują mało miejsca w domu, a nie lubię zbyt dużej ilości butelek walających się później wszędzie, do tego takie produkty są ekonomiczne i bardziej wydajne oraz tańsze ! Działają o wiele bardziej skuteczniej. Forlux to gwarancja czystości i skuteczności za przystępną cenę!

 19. U Nas w domu to ja zawsze czyszczę gotowymi środkami .Waszych jeszcze nie próbowałam i bardzo jestem ciekawa jakie mają działanie oraz efekt końcowy 😉

 20. Nie znam tych koncentratów osobiście,jestem chętna na je poznanie.Same pozytywy na ich temat krążą więc coś w nich musi być 🙂

 21. Ciekawa oferta różnorodność środków czystości i co najważniejsze są to też koncentraty. Zastanowił mnie środek do czyszczenia basenów.

 22. Też na pierwszą myśl – to produkty dla dużych zakładów. Jednak myślę, że również w domu świetnie się sprawdzą. Odpowiednie przechowywanie i przygotowanie środków,to oszczędność czasu i pieniędzy.

 23. Wydajne, skuteczne a przy tym tanie – uwielbiam takie sprzątanie! Jasna sprawa, z nimi praca to zabawa!!! A że w jedności siła pragnę by i moja rodzina od nich nie stroniła…. Niech wypróbuje, przetestuje i bluesa do nich poczuje….

 24. Środki czyszczące w postaci koncentratu to świetna opcja nie tylko dla szpitali i hoteli ale również dla zwykłych klientów, którzy kupują takie produkty dla własnych celów. Ja bardzo polecam i potwierdzam skuteczność. Naprawdę bardzo dobre

 25. Wiele dobrego krąży słuchu o produktach Forlux, osobiście nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z ofertą Forlux, ale bardzo interesują mnie Wasze środki czystości, przekonują sposobem dozowania, dużymi ekonomicznymi opakowaniami i możliwością rozcieńczenia według indywidualnego uznania.
  Jestem żywo zainteresowany możliwością przetestowania, szukam czegoś takiego!

 26. Świetne rozwiązanie, koncentrat to przede wszystkim oszczędność oraz odpowiednie dozowanie o słabszym lub mocniejszym płynie.

 27. Koncentraty to świetny sposób na oszczędności. Dzięki skoncentrowanej postaci wystarczy niewielka ilość preparatu, aby był skuteczny. Chętnie wyprobowala bym te produkty.

 28. Porcelanowe lale, uschnięte róże,złociste gwiazdy i świerki duże.Bystre strumyki,
  kolorowe motyle,słoneczne poranki ja czoła wam chylę!Bo chodź swą pięknością mnie porażacie,to z pięknem czystości dziś nie wygracie!Używając profesjonalnych środków czyszczących FORLUX wszystko lśni jeszcze bardziej.Polecam wszystkim i pozdrawiam.

 29. Koncentraty firmy Forlux są jak superbohater, który spieszy z pomocą i jeszcze nigdy nie zawiódł. Mając je w domu nie martwię się, że czegoś nie doczyszczę, a i z ekonomicznego punktu widzenia, są najlepszym wyborem.

 30. Pingback: KONKURS - preparaty czyszczące FORLUX

 31. Super produkty, które zadowolą każdą gospodynię domową bo najważniejsza jest skuteczność ich oraz drogie panie oszczędzamy pieniążki. Koncentraty zadbają o naszą czystość i są gęste co starczy nam produkt na długo ❤️

 32. Ja uważam że takie preparaty stężone w formie koncentratów to bardzo dobry pomysł, bo zajmują mniej miejsca i zawsze przygotowuję sobie odpowiednio stężony detergent, a wiadomo inny do powierzchni delikatnych domowych inny do czyszczenia smarów w warsztacie. Polecam

 33. Jakiś czas temu już w zasadzie dawno miałam przyjemność stosować produkty forlux m.in do akrylu do szyb i luster do podłóg i są to produkty bez porównania do sklepowych. Są o wiele lepsze i skuteczne.

 34. Koncentraty do czyszczenia domu są bardzo wydajne. Używałem koncentratów innej firmy w domu i byłem bardzo zadowolony i myślę, że tak samo by było z produktami Waszej firmy.

 35. Koncentraty firmy Forlux są bardzo skuteczne,szybkie i łatwe w użyciu.Pozwalają oszczędzić czas i pieniądze.Tanie,każdy może sobie sobie przygotować w takiej proporcji w jakiej mu pasuje,są superwydajne.Idealnie nadają się do czyszczenia nie tylko dużych powierzchni ale również w domach mieszkalnych. Dla mnie ważne jest to,że można używać tego samego preparatu do dwóch zadań: rozcieńczonego do codziennego mycia i bezpośrednio koncentratu do mycia gruntownego lub usuwania plam.Dodam ,że plamy po użyciu takiego preparatu znikają bez śladu.Słowem-dla mnie super produkt.

 36. Produkty gotowe są łatwe w użyciu i można je bezpośrednio stosować. Jednakże miałam okazję przetestować też skoncentrowane produkty. Są o wiele bardziej wydajne, posiadają silniejsze działanie. Więc, gdy tylko mamy trochę czasu warto kupić skoncentrowany preparat, przyrządzić go w domu i cieszyć się długotrwałym i efektywnym działaniem.

 37. Środek pielęgnacyjny w formie koncentratu to dobry pomysł. Tymi środkami czystości łatwo i bezpiecznie dla zdrowia można iutrzyac czystość

 38. Kupuję środki gotowe do użycia ale i koncentraty, często są lepszym rozwiązaniem, bo rozcieńczam według potrzeby i mam tyle detergentu i w takim stężeniu jakie mi potrzeba. Są wydajne i przez to ekonomiczne świetnie sprawdzają się na powierzchniach mieszkalnych, ale i większych użytkowych. Same zalety, tylko polecać

 39. Nigdy nie stosowałam produktów FORLUX,myślę że są bardzo dobre i warto ich wypróbować.Do gospodarstwa używam nieraz gotowych preparatów ale też koncentraty .Myślę że lepszym rozwiązaniem jest używanie koncentratu i sobie samemu rozcieńczyć do swoich potrzeb. 🙂

 40. Produkty Forlux polecam każdemu z czystym sumieniem, są bardzo skuteczne w działaniu, doskonale czyszczą powierzchnie, są stosunkowo nie drogie w porównaniu do produktów sklepowych. Koncentraty wystarczają na bardzo długo, można rozcieńczyć na słabszy lub mocniejszy preparat. Jestem bardzo zadowolona z nich, zawsze ładnie wszystko doczyszczą. Polecam

 41. Moim zdaniem to świetne produkty, doskonale czyszczą i oszczędzają czas ponieważ są bardzo skoncentrowane i silnie działają na zabrudzenia. Są dużo lepszej jakości niż produkty ze sklepowych półek i warto je zakupić.

 42. Preparaty Forlux to środki bardzo dobrej jakości, oszczędzają czas i pieniądze. Koncentraty są bardzo silnie skoncentrowane i wystarczają na dosyć długo.

 43. Ja myślę że taka forma koncentratów sprawdzi się również w małych domowych gospodarstwach. Wydatek raz i zapas na cały rok a może i więcej. W zależności od potrzeb i stopnia zabrudzenia można samemu dozować stężenie produktu, to świetna opcja. Jest jeszcze jedna wielka zaleta stosowania koncentratów, mianowicie mniejsza ilość zużytych opakowań, co dla środowiska jest niezmiernie ważne, gdyż zużyte opakowania jednorazowe to plaga 21 wieku. Zatem wielkie brawa dla Firmy Forlux. Jeśli chodzi o mnie to od tej chwili będę używać środków skoncentrowanych…

 44. Przyznam, że nie znałam produktów Forlux, jednak zainteresował mnie zachęcający wpis o nich. Wydają się być świetną alternatywą dla innych, powszechnie dostępnych środków czystości. Ich dostrzegalne – na razie tylko po lekturze wpisu – zalety, to:
  – wygodna forma koncentratu, która przekłada się na dbałość o ekologię (mniej plastiku) i oszczędność miejsca na chemię w domu, a także daje możliwość przygotowania płynu do mycia o odpowiednim dla nas stężeniu
  – atrakcyjna cena
  – szerokość zastosowań
  Chętnie sprawdzę zalety produktów Forlux w praktyce, we własnym domu!

 45. lubię środki czystości w postaci koncentratów, dzięki nim oszczędzam pieniądze i czas.Preparaty Forlux to środki bardzo dobrej jakości, polecam każdemu z czystym sumieniem, są bardzo skuteczne w działaniu, doskonale czyszczą powierzchnie, są stosunkowo nie drogie w porównaniu do produktów sklepowych. Koncentraty wystarczają na bardzo długo, można rozcieńczyć na słabszy lub mocniejszy preparat. Ekonomiczne opakowania, zawsze to spore oszczędności i wygoda.Miałam już z nimi do czynienia i jestem mega zadowolona.

 46. środki czystości to ważna sprawa z nimi świetna jest zabawa.
  Koncentraty te są bardzo wydajne i cena bardzo przystepna.
  Ich działanie to dla mnie bomba nigdy nie mogłam doczyścić nagrobka a z wami od razu nnam się udało.
  A basen dobra zabawa jest ale gdy przychodzi do mycia go eh pot leje się z czoła
  wy nam bardzo pomagacie. <3

 47. środki czystości to ważna sprawa z nimi świetna jest zabawa.
  Koncentraty te są bardzo wydajne i cena bardzo przystepna.
  Ich działanie to dla mnie bomba nigdy nie mogłam doczyścić nagrobka a z wami od razu nnam się udało.
  A basen dobra zabawa jest ale gdy przychodzi do mycia go eh pot leje się z czoła
  wy nam bardzo pomagacie. <3 Eh nie podpisałam sie <3 juz dodaje drugi komentarz

 48. W domu posiadam FORLUX ZC 07 płyn do codziennego mycia powierzchni. Muszę przyznać, że na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona, co do preparatów profesjonalnych. Zwykle ich zapach był mocno chemiczny i nie sprawdzał się w użytku domowym. Tutaj mile się zaskoczyłam, bo płyn pachnie naprawdę OK a przy okazji czyści lepiej niż te sklepowe środki. Jest mega wydajny, najczęściej go rozcieńczam i przelewam do butelki z atomizerem. Ja czyszczę nim przede wszystkim powierzchnie w kuchni -stół, blaty, drzwi lodówki, parapet itd… Bez obaw można go używać i cieszyć się nienaganną higieną w pomieszczeniach, gdzie gotujemy i zjadamy posiłki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.