Koncentraty firmy Forlux

Firma Forlux produkuje czyszczące produkty profesjonalne.  Niektóre z nich są gotowe do użycia a niektóre występują jako koncentraty.

Aby zminimalizować koszty użycia środków chemicznych firma wprowadziła do sprzedaży koncentraty, które przed użyciem należy rozcieńczyć w odpowiednich proporcjach. Odbiorcami najczęściej są firmy sprzątające, hotele, szkoły, szpitale, restauracje.

Formuła taka może nie jest wygodna w gospodarstwie domowym. Niewątpliwą ich zaletą jest niski koszt gotowego płynu oraz fakt, że możemy sobie przygotowywać jego stężenie własnych upodobań. Można też używać tego samego preparatu do dwóch zadań: rozcieńczonego do codziennego mycia i bezpośrednio koncentratu do mycia gruntownego lub usuwania plam.
W dużych firmach i instytucjach, gdzie codziennie myte są duże powierzchnie, pomysł ten sprawdził się doskonale. Szczególnie wtedy, gdy w pomieszczeniu gospodarczym umieszczony zostanie podłączony do wody stacjonarny system dozowania koncentratów

Oprócz dużej oszczędności stosowania chemii czyszczącej, oszczędzany jest także czas pracy pracownika. Produkty nalewa się szybko i łatwo, a dozownik pozwala na automatyczne ustawienie 13 stopni stężenie preparatu.

Napiszcie w komentarzach, co myślicie o takim rozwiązaniu stosowanym w domu? Czy kupujecie koncentraty, czy tylko produkty gotowe do użycia?

Przypominamy, że preparaty te są silnie działające. Przechowywać je należy w miejscu niedostępnym dla dzieci, ZAWSZE ochraniać skórę przed ich bezpośrednim działaniem.

PRZYKŁADOWE KONCENTRATY DOSTĘPNE W „CHEMII DOMOWEJ”

 

FORLUX ZC 07 płyn do codziennego mycia powierzchni

FORLUX ZGN 14 gruntowne mycie nagrobków

FORLUX PG14 do gruntownego mycia podłóg

FORLUX PWW 501 do czyszczenia kostki brukowej

FORLUX PGK 14 do mycia kostki brukowej i chodników

FORLUX PWW 501 do czyszczenia kostki brukowej

FORLUX SAB501 do mycia i dezynfekcji basenów

65 myśli nt. „Koncentraty firmy Forlux

 1. Bardzo lubię środki czystości w postaci koncentratów, dzięki nim oszczędzam pieniądze i czas. W formie skoncentrowanej są to środki bardzo silnie działające zazwyczaj i w takiej formie rzadko ich używam. Jednak zdarza się, że po dłuższym czasie robię porządki w miejscu trudno dostępnym i wtedy zdają egzamin na 10 ! Na codzień używam produktów rozcieńczonych, gdyż codzienne sprzątanie nie wymaga aż tak silnie działającej chemii.

 2. Bardzo ciekawe są te produkty, zainteresował mnie do nagrobków.
  Zawsze jest to łatwiejszy i pewny sposób na czysty nagrobek bez myślenia „czym ja to wyczyszczę żeby to miało ręce i nogi” Ogólnie znam kilka produktów i polecam z całego serca. Nie dorówna im żaden inny sklepowy byle jaku produkt.

 3. Uwielbiam właśnie takie środki czystości w postaci koncentratów. Są dużo skuteczniejsze, mniej ich się zużywa a, co za tym idzie oszczędności. Jako, że zbliżają się w listopadzie Święta, gdzie będziemy odwiedzać groby bliskich szczególnie zwrócił moja uwagę środek właśnie do czyszczenia nagrobków.

 4. Zbliża się świeto zmarłych,a więc sprzątanie i czyszczenie nagorbków,z tym upora się FORLUX ZGN 14 gruntowne mycie nagrobków.Dużo praktycznych środków do codziennych porządków domowych i nie tylko,Super stronka,tu mamy wszystko w jednym. Nie dość że praktycznie to i skutecznie z Forlux czystośc lux 🙂

 5. Lubię stosować środki do czyszczenia, mycia, które są bardzo wydajne, tym bardziej koncentraty. Są to produkty stworzone dla mnie! Chętnie bym wypróbowała ich w praktyce! Mam nadzieję, że zdadzą egzamin 🙂 Opinie są zaskakująco bardzo dobre, więc kuszą do ich testowania. Do mnie bardzo przemawiają 🙂

 6. Według mnie to bardzo fajne rozwiązanie. To spora oszczędność pieniędzy. Oraz plusem jest również to, że mogę z koncentratu zrobić taki płyn jaki mi jest potrzebny, słabszy lub mocniejszy. Ja w większości używam już gotowych płynów, ale jeśli tylko znajde w sklepie jakiś interesujący mnie koncentrat to kupuję taki. To duża wygoda.

 7. Najbardziej w używaniu chemii profesjonalnej podoba mi się łatwość sprzątania. Czyli weług zasady PPP. Popsikać, Poczekać, Przepłukać.
  Dlatego kupuję preparaty gotowe do użytku, jestem zbyt leniwa, żeby sobie je przygotowywac w domu.

 8. Forlux to gwarancja czystości bez szorowania. Miałam okazję używać preparatu do czyszczenia fug. Czyszczenie jest poprostu przyjemnością. Skoncentrowany płyn wystarczy tylko rozrobić z wodą w stosunku 1:1, polać fugi, odczekać 30 sekund i zmyć rozpuszczony brud.

 9. Nigdy nie używałam takich specjalistycznych koncentratów. A chętnie wypróbuję . Zwłaszcza do bardzo zabrudzonych płytek w kotłowni czy na tarasie. Muszę przejrzeć ofertę, bo opinie są rewelacyjne.

 10. forlux produkty są według mnie bardzo dobre, wydajne, nie potrzeba dużo preparatu żeby wyczyścić daną powierzchnię.
  napewno w najbliższym czasie będę myśleć o zakupie preparatu do gruntownego mycia podłóg

 11. Koncentraty to genialny wynalazek, można dostosować ilość środka do stopnia zabrudzenia. Z reguły koncentrat ma większą moc, nawet po rozcieńczeniu. Preparaty Forlux, są idealne, przed rozcieńczeniem radzą sobie doskonale z najgorszym brudem, czy to po remoncie, czy w warsztacie samochodowym. Po rozcieńczeniu, doskonale spisują się w codziennych porządkach. Wspaniałe produkty na codzień i od „wielkiego dzwonu”. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

 12. Forlux to gwarancja czystości bez szorowania , koncentraty dają gwarancję czystości i starczają na dłużej — polecam te produkty iż są stworzone z myślą o paniach domu

 13. Chemia domowa w postaci koncentratów to idealne rozwiązane dla dużych powierzchni takich jak sklepy, szpitale, internaty czy szkoły. Niewątpliwy ich plus to więcej za mniej, czyli silnie skoncentrowany płyn, który przed użyciem należy rozcieńczyć. Ogromna zaleta to dużo niższa cena. Czytając opinie, produkty FORLUX doskonale sprawdziły się przy czyszczeniu płytek, podłóg czy nagrobków. Ja osobiście nie miałam okazji wypróbować tego typu produktów, ale chętnie przetestowałabym je w moim domowym zaciszu.

 14. koncentraty to spora oszczędność pieniędzy, oraz fajna sprawa, że moge sama zrobić tak silny płyn do mycia jaki potrzebuję

 15. Jako że codziennie sprzątam i środki czystości są nieodownym elementem przy codziennych pracach domowych często stosuje koncentraty. Pozwalają mi zaoszczędzić finanse z budżetu domowego. Jeszcze nie miałam okazji osobiście sprawdzić skuteczności środków FORLUX mimo wielu pozytywnych opinii

 16. Środki w formie koncentratów są bardzo wydaje i świetnie się sprawdzają nie miałam okazji wypróbować tych opisanych powyżej więc chętnie bym sprawdziła co potrafią

 17. Zdecydowanie polecam koncentraty !
  To ja decyduję jak silnego środka potrzebuję . Czy jest to powierzchnia wymagająca tylko lekkiego odświeżenia, czy zanosi się na porządne szorowanie.

 18. Bardzo chętnie korzystam ze skoncentrowanych środków czystości, zajmują mało miejsca w domu, a nie lubię zbyt dużej ilości butelek walających się później wszędzie, do tego takie produkty są ekonomiczne i bardziej wydajne oraz tańsze ! Działają o wiele bardziej skuteczniej. Forlux to gwarancja czystości i skuteczności za przystępną cenę!

 19. U Nas w domu to ja zawsze czyszczę gotowymi środkami .Waszych jeszcze nie próbowałam i bardzo jestem ciekawa jakie mają działanie oraz efekt końcowy 😉

 20. Nie znam tych koncentratów osobiście,jestem chętna na je poznanie.Same pozytywy na ich temat krążą więc coś w nich musi być 🙂

 21. Ciekawa oferta różnorodność środków czystości i co najważniejsze są to też koncentraty. Zastanowił mnie środek do czyszczenia basenów.

 22. Też na pierwszą myśl – to produkty dla dużych zakładów. Jednak myślę, że również w domu świetnie się sprawdzą. Odpowiednie przechowywanie i przygotowanie środków,to oszczędność czasu i pieniędzy.

 23. Wydajne, skuteczne a przy tym tanie – uwielbiam takie sprzątanie! Jasna sprawa, z nimi praca to zabawa!!! A że w jedności siła pragnę by i moja rodzina od nich nie stroniła…. Niech wypróbuje, przetestuje i bluesa do nich poczuje….

 24. Środki czyszczące w postaci koncentratu to świetna opcja nie tylko dla szpitali i hoteli ale również dla zwykłych klientów, którzy kupują takie produkty dla własnych celów. Ja bardzo polecam i potwierdzam skuteczność. Naprawdę bardzo dobre

 25. Wiele dobrego krąży słuchu o produktach Forlux, osobiście nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z ofertą Forlux, ale bardzo interesują mnie Wasze środki czystości, przekonują sposobem dozowania, dużymi ekonomicznymi opakowaniami i możliwością rozcieńczenia według indywidualnego uznania.
  Jestem żywo zainteresowany możliwością przetestowania, szukam czegoś takiego!

 26. Świetne rozwiązanie, koncentrat to przede wszystkim oszczędność oraz odpowiednie dozowanie o słabszym lub mocniejszym płynie.

 27. Koncentraty to świetny sposób na oszczędności. Dzięki skoncentrowanej postaci wystarczy niewielka ilość preparatu, aby był skuteczny. Chętnie wyprobowala bym te produkty.

 28. Porcelanowe lale, uschnięte róże,złociste gwiazdy i świerki duże.Bystre strumyki,
  kolorowe motyle,słoneczne poranki ja czoła wam chylę!Bo chodź swą pięknością mnie porażacie,to z pięknem czystości dziś nie wygracie!Używając profesjonalnych środków czyszczących FORLUX wszystko lśni jeszcze bardziej.Polecam wszystkim i pozdrawiam.

 29. Koncentraty firmy Forlux są jak superbohater, który spieszy z pomocą i jeszcze nigdy nie zawiódł. Mając je w domu nie martwię się, że czegoś nie doczyszczę, a i z ekonomicznego punktu widzenia, są najlepszym wyborem.

 30. Pingback: KONKURS - preparaty czyszczące FORLUX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.